O stronie

Zarowka

 

 

 

 

„Rumble Garage” to strona, na której pierwotnie próbowałem zebrać wszystkie teksty które zdarzyło mi się „popełnić” dla „Swoimi Drogami”, „Czytelni Motocyklowej” i pomniejszych projektów. Część z nich z różnych przyczyn nie była nigdzie publikowana. Są to kompletne artykuły lub ich wersje robocze, które wymagają jeszcze dopracowania i ewentualnego uzupełnienia – i kiedyś zapewne doczekają się tego.

Teksty które zostały tu opublikowane starałem się zachować, na ile to było możliwe, w ich oryginalnej formie. Od reguły tej jest kilka wyjątków. W dwóch przypadkach nie udało się odnaleźć oryginalnych zdjęć w przyzwoitej rozdzielczości i musiały zostać zastąpione innymi. W jednym uznałem, że materiał wymagał uzupełnienia.

W międzyczasie strona się rozrosła, przybyło wpisów i kategorii. Nie zmieniło się natomiast jedno – przekonanie, poparte własnym doświadczeniem, że tak naprawdę nieistotny jest nasz stan posiadania, bowiem większość ograniczeń mamy tylko i wyłącznie we własnej głowie.

Zatem wyruszamy w podróż przed siebie, na swój sposób i w swoim tempie, na sprzęcie który podobno zupełnie się do tego nie nadaje oraz w miejsca w których rzekomo nie ma nic ciekawego… W poprzek obowiązujących dziś norm i trendów.

Bo przecież wszystko zaczyna się od marzeń.

 Wruum!!!

Jeśli znajdziesz tu coś dla siebie – będzie mi bardzo miło.

Pozdrawiam serdecznie!

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s